İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zorlu Psm'den Yeni Yıl'da Sürpriz Konser

Klasik müziği pop tınılarıyla harmanlayan genç tenorlar;  The  Four  İtalian  Tenors, Prof. Rengim Gökmen’in şefliğindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde yeni yıla özel Zorlu PSM’de  konser verecekler.  Müzik severlere unutulmaz bir akşam yaşatmayı planyan topluluk, 3 Ocak Cuma günü saat 21.00’da Zorlu PSM’de ilk kez sahne alacak. 

Klasik müziği ve Pop müziği harmanlayarak yarattıkları tınıyla tüm dünyada ses getirmiş ve takdir görmüş olan vokal dörtlüsü “The  Four  İtalian  Tenors”, 200 yıllık tarihi ile dünyanın en köklü sanat kurumlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile birlikte  siz müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. 

“The Four Italian Tenors” ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konseri, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Genel Müzik Direktörü Prof. Rengim Gökmen yönetiminde gerçekleştirerek ilk defa Türkiye’de konser vermeye hazırlanıyor. 

Yeni yılın ilk günlerinde unutulmaz bir gece yaşamak isteyen siz müzik severlere topluluk, özel repertuvarıyla sahne alacak.  Konserin bilet satışları 6 Aralık Cuma günü  www.passo.com.tr  üzerinden başlayacak. 

Gösteri gün ve saatleri: 

3 Ocak 2020 Cuma 

Etkinlik: 21.00 

Kapı açılış: 20.30 

Bilet Fiyatları*: 

1.Kategori 330 TL 

2.Kategori 240 TL 

3.Kategori 187 TL 

4.Kategori 143 TL 

5.Kategori 110 TL 

6.Kategori 88 TL 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code